Cena od 14 910 €
Cena od 15 240 €
Cena od 16 140 €
Cena od 17 990 €
Cena od 21 990 €
Cena od 22 990 €
Cena od 27 050€
Cena od 48 000 €

Modely Suzuki a známe slovenské osobnosti

Dvaja herci v jednom aute

SX4 S-Cross má čoraz viac fanúšikov. Teší nás, že k nim patria aj Karin Olasová a Přemysl Boublík. Poznáte ich z divadla a televízie. Dnes vám ich predstavíme trochu inak. Ako nadšených motoristov.

SVET SUZUKI č. 1 / 2019 

Image removed.

Ivan "Tuli" Vojtek: "S autom je to ako so ženou. Musí vám padnúť do oka."

Populárny herec, komik a pôžitkár vystriedal viac ako 20 áut. Teraz jazdí nový SX4 S-Cross a tvrdí, že mu prirástol k zadku. V aktuálnom rozhovore sa dozviete aj to, či Tuli nadáva za volantom a či je na cestách poverčivý.

SVET SUZUKI č. 1 / 2018 

Image removed.

Sväťo Malachovský: "Na Vitare ma oslovil pekný dizajn"

SPEVÁK, HEREC A ZABÁVAČ Sväťo Malachovský je novým majiteľom Suzuki Vitara. Prezradil nám nielen ako si auto vyberal, ale aj svoje motoristické sny.

SVET SUZUKI č. 1/2017

Image removed.

Ivo Ladižinský: "V dnešnej dobe sa treba smiať"

Iva Ladižinského sme doteraz poznali najmä ako vynikajúceho choreografa módných šou a súťaží Miss, avšak konečne nechal vyniknúť svoj herecký a zabávačský talent a v súčasnosti sa venuje jednej z najpredávanejších stand-up comedy show Temné kecy. A, samozrejme, jazdí na SUZUKI.

SVET SUZUKI č. 1/2016

Image removed.

Baša Števulová: "Ako 18-ročná som precestovala autom celú Európu"

Patrí medzi naše najúspešnejšie snowboardistky. Pri svojich aktivitách najazdí veľa kilometrov. Vyskúšala si na cestách aj novú SUZUKI VITARA.

SVET SUZUKI č. 1 / 2015 

Image removed.

Martin Šmahel: "Motorky si ma našli"

Fitnesstréner, model a majiteľ titulu Muž roka Martin Šmahel sa venuje samým príjemným veciam – športu, modelingu a najnovšie i dcérke Mii. Medzi jeho lásky však patria aj motocykle. Učarovala mu novinka od SUZUKI – V- Strom 1000. Porozprával nám o svojej práci, krásnej rodinke a svojich „motorkových zážitkoch“.

SVET SUZUKI č. 1 / 2014 

Image removed.

Soňa Müllerová: "Žijem rýchlo, ale spokojne"

Aj keď sa Soňa Müllerová považuje za typicky mestkého človeka, najlepšie si oddýchne v lese. Odkedy jej deti odrástli, jej život získal novú dynamiku.

SVET SUZUKI č. 1 / 2013 

Image removed.

Tamara Heribanová: "Som lepšia kuchárka ako šoférka"

Tamare Heribanovej ťažko priradiť jeden prívlastok. Je spisovateľkou, novinárkou, moderátorkou, cestovateľkou, ale najmä človekom so slobodnou mysľou plnou pozitívnej energie. Na svoje každodenné cesty si zvolila Suzuki Swift a ako hovorí, nie je jediná vec, ktorú by mu vytkla.

SVET SUZUKI č. 1 / 2012

Image removed.

Ivana Kuxová:  Naozaj sme si "sadli"

Herečka Ivana Kuxová sa nedávno zaradila medzi spokojných majiteľov kompaktného SUV Suzuki SX4. Sestričku, známu z populárnych seriálov Ordinácia v ružovej záhrade alebo Panelák, zaujala SX4-ka najmä jazdnými vlastnosťami a spoľahlivosťou.

SVET SUZUKI č. 1 / 2011

Image removed.

Dušan Jamrich:  "V aute sa musím cítiť dobre"

Herec s nenapodobiteľným hlasom, charizmou a talentom Dušan Jamrich je vodičom už štyridsať rokov. Za ten čas vymenil už veľa áut, najnovšie mu ale učarovalo praktické Suzuki SX4 Sedan. Prezradil nám, čo všetko na cestách zažil, aj čomu sa momentálne venuje.

SVET SUZUKI č. 2 / 2008

Image removed.

Mário Kuly Kollár: "Značka Suzuki ma oslovila svojím dizajnom, ale aj cenou."

Do autosalónu BMC Nitra vošiel rovnako razantne, ako na javisko Slovenského národného divadla, keď ho vyhlásili za víťaza ankety OTO 2007 v kategórii „Spevák“. Rád si vychutnáva rýchlu a športovú jazdu, rovnako ako upokojujúce ticho a spev vtákov v lese. Líder a spevák nitrianskej skupiny Desmod – Mário „Kuly“ Kollár.

SVET SUZUKI č. 1 / 2008

Image removed.

Jožo Ráž: "Mal som viac ako päťdesiat áut"

Líder najpopulárnejšej slovenskej skupiny Elán patrí nielen k najlepším hitmejkrom a muzikantom, ale aj zanieteným šoférom a hlavne závodníkom. Jeho rukami prešlo niekoľko desiatok áut rôznych značiek. Posledným úlovkom do jeho automobilovej zbierky je Suzuki Grand Vitara.

SVET SUZUKI č. 2 / 2007 

Image removed.

Ján Kroner: "Sme rodina Suzuki"

Nedávno zvíťazil v ankete OTO 2006. No napriek tomu, že je excelentným hercom a charizmatickým mužom, žiadne hviezdne maniere nemá. Hovorí o sebe, že sa snaží byť úplne normálny. Najobľúbenejší herec na Slovensku Ján Kroner jazdí práve na Suzuki.

SVET SUZUKI č. 1/2007

Image removed.

Miro Žbirka: "Baví ma energia ukrytá v piesňach"

Prvý slovenský Zlatý slávik Miro Žbirka oslávil tento rok tridsať rokov svojej speváckej kariéry. Večne mladý džentlmen s anglickou výchovou nerobí na javisku saltá, aby oslovil čo najviac ľudí. Energia z jeho piesní vás opantá ako jarný vánok. Jeho prvé auto sa narodilo v Japonsku, to posledné tiež. Dnes mu robí spoločnosť na cestách Suzuki Grand Vitara.

SVET SUZUKI č. 2 / 2006

Image removed.

Zuzana Smatanová:  "Môj Swift sa volá Suzi"

Najoceňovanejšia interpretka najvychytenejších ankiet. Azda tak by sa dala najstručnejšie charakterizovať speváčka, ktorá vo svojom mladom veku pozbierala všetky ocenenia, o ktorých sa mnohým umelcom len sníva. Zlatá slávica a držiteľka ocenenia OTO za rok 2005 (osobnosť televíznej obrazovky) v kategórii speváčka Zuzana Smatanová, našla okrem hudby záľubu i v dynamickom predstaviteľovi značky Suzuki – Swifte.

SVET SUZUKI č. 1 / 2006

Image removed.

Predajcovia

Predajne a autorizované servisy

Nájdite predajňu alebo autorizovaný servis vo svojom okolí a využite služby odborníkov na modely Suzuki.